Vložit zdarma inzerát
Hlavní stránkaZdraví, kosmetikaLéčivé bylinyKonopná mast/100 ml - Všechny lokality

Konopná mast/100 ml - Nabídka

Dobrý den,
opravdu unikátní konopnou mast vyrábím již více jak 17.let.
NEPOTŘEBUJETE ANI PRÁŠKY OD BOLESTI,STAČÍ JEN NAMAZAT!!!Mohu zaslat dobírkou.
Je vyrobena z antibakteriální lékařské vazelíny a léčivé odrůdy konopí setého Hollands Hope.
Kamarádi i známý si ji nemůžou vynachválit už jen proto že je opravdu účinná a pomáhá proto si ji opět přicházejí ke mě objednávat.Sem rád když za mnou lidé příjdou a řeknou,mě to fakt pomáhá a jiné zkušenosti s mou mastí,mohu říci že i 2.mým známým po užívání této masti se ztratil problém s vyrůstáním konečníku,,Hemeroidy,,Dále pomáhá s lupénkou,bolesti kolubů,křečáky,vyrážky,pohmožděniny a jiné bolesti a rány.
Moje cena pokrývá jen zřídka výrobu a vynaložení,tuto mast nabízím pro léčbu.
Na trhu je několik desítek konopných mastí. Ne všechny však mají ty správné účinky. Měřítkem jsou látky zvané cannabinoidy. Těm je totiž připisován léčivý vliv konopí.Masti na trhu se smí vyrábět pouze z konopí o obsahu THC do 0,3 procenta. Ti, kteří se konopím léčí, vědí, že THC není jeho jedinou a hlavní léčivou složkou.V konopí jsou i jiné prospěšné látky než THC.Naštěstí to není jediná léčivá látka ze škály zvané cannabinoidy. Těch je stovky. Snad i důležitější z hlediska kožní léčby je látka zvaná canabidiol (CBD).Tiší bolest a zmírňuje příznaky celé řady nemocí, je základním stavebním kamenem legálních zdravotnických prostředků z konopí, mastí.
V lékárnách a na e-shopech je k dostání hned několik mastí od různých výrobců. Avšak pozor. Na našem i evropském trhu naleznete převážně výrobky, které obsahují pouze olej z konopných semen!!! Tento olej je výborný pro kosmetické použití,ale když se budeme bavit např. o bolestech, tak tam je potřeba zvolit část rostliny, která produkuje zmíněné cannabinoidy. To znamená zelenou část, která musí ze semen teprve vyrůst.Jen tak mohou masti obsahovat léčivý výtažek právě z této části rostliny což moje mast obsahuje.
Po namazání pravou konopnou mastí budu „zhulený“?
Určitě ne!!!THC není jedinou léčivou složkou mastí, konopí obsahuje spoustu dalších rostlinných alkaloidů. Mast není psychoaktivní. Při vstřebávání kůží se do krve nedostává téměř žádné THC.Testy na „drogy“ u Vás nic takového neodhalí.

Zadavatel k inzerátu nepřiložil fotografie.


Jméno: Konopné masti
Telefon: +420607575642
Lokalita: Všechny lokality
Cena: 120 Kč

Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerátKontaktujte inzerenta