Vložit zdarma inzerát
Hlavní stránkaInzerce služebUbytováníPenzion Minor ubytování České Budějovice - České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Nabídka

Penzion Minor České Budějovice se nachází nedaleko centra města i výstaviště. Levné ubytování je vhodné pro mladé i seniory, pro rodinnou dovolenou v Českých Budějovicích, rodiny s dětmi, služební cesty, pracovní skupiny a pro každého, kdo hledá ve městě kvalitní penziony.
Levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích patří mezi nejlevnější penziony ve městě a okolí, je velice oblíbeno a navštěvováno, nabízí prostorné a kvalitně vybavené pokoje a apartmán s vlastním WC, sprchou, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rychlé internetové Wi-Fi připojení zdarma.
Ubytování v soukromí patří v Českých Budějovicích mezi levné penziony a hotely, které připravují denně kvalitní a chutné snídaně.
Kromě příjemného ubytování v Českých Budějovicích Vám poskytneme možnost parkování na uzavřeném parkovišti uvnitř objektu penzionu, které je nepřetržitě monitorováno a střeženo kamerou se záznamem.
Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní pobyt za přijatelnou cenu a kvalitní ubytovací služby jako hotely České Budějovice, důsledně dbá na desinfekci a každodenní pečlivý úklid.
Pokoje i celý objekt ubytování České Budějovice je nepřetržitě desinfikován a udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Ubytování se psem je možné po předchozí dohodě s recepcí penzion Minor České Budějovice.

NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: Jaroslav Srba
Telefon: +420721589838
Lokalita: České Budějovice
Cena: 490 Kč

Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerátKontaktujte inzerenta