Vložit zdarma inzerát
Hlavní stránkaInzerce služebUbytováníPenzion Minor levné ubytování České Budějovice - České Budějovice

Penzion Minor levné ubytování České Budějovice - Nabídka

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování disponuje komfortními apartmány a jednolůžkovými až čtyřlůžkovými pokoji s vlastními koupelnami i WC.
V levném penzionu Minor České Budějovice je každý pokoj vybaven plochou LCD televizí se satelitním příjmem, bezdrátovým připojením k internetu zdarma, přenosným ventilátorem, minibarem, chladničkou, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Řadíme se mezi nekuřácké penziony v Českých Budějovicích a okolí, k pobytu nabízíme komfortní prostorný dvoupokojový apartmán pro 1 – 4 osoby a různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové.
Nabízíme levné krátkodobé i dlouhodobé ubytování v Českých Budějovicích pro pracovní skupiny, ale i pro jednotlivce na služebních cestách.
Za nejlepší ceny nabízíme kvalitní pobyt a perfektní ubytovací služby jako levné hotely v Českých Budějovicích.
Ubytování Minor České Budějovice leží v Jižních Čechách, v oblasti, která patří mezi nejnavštěvovanější a nejhezčí v České republice. Jedná se o prostředí, kde se nachází nesčetně mnoho historických památek a muzeí. České Budějovice a okolí se staly rájem pro cyklisty, turisty i milovníky kultury. Rodiče s dětmi naleznou v Českých Budějovicích kromě skvělého ubytování mnoho zábavných míst pro své malé ratolesti.
Penzion Minor České Budějovice přijímá klienty po celý rok, hosté si mohou vybrat snídani z šesti snídaňových menu, ubytovací zařízení akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy nebo s jinými domácími mazlíčky.
K ubytování v soukromí je snadná a bezproblémová dopravní dostupnost městem České Budějovice, potěší vás bezproblémové parkování osobních aut včetně dodávek, před penzionem zdarma, vyhrazené a monitorované parkoviště přímo v objektu ubytování je za poplatek.
Rodinný penzion Minor České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra i výstaviště, ve Školní ulici č. 8, v blízkém okolí je vysokoškolská kolej VŠTE, pivovar Budvar a firma Robert Bosch.
Ubytování České Budějovice na jednu nebo více nocí poskytuje za přijatelnou cenu kvalitní ubytovací služby, důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Pokoje penzionu i celé ubytovací zařízení je nepřetržitě udržováno v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady.
Levný penzion Minor České Budějovice má téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů vysoká hodnocení, proto patří mezi oblíbené levné penziony a je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality.
V jižních Čechách v okolí ubytování České Budějovice naleznete místa, která v rámci dovolené stojí za to pečlivě prozkoumat, například strážní domek koněspřežní železnice, radnice, Samsonova kašna, unikátní renesanční zvonice Černá věž a Jihočeské muzeum.
V okolí penzionu Minor České Budějovice lze také navštívit zámek Hluboká nad Vltavou, barokní vesničku Holašovice, nebo Český Krumlov a jeho jedinečný zámek.

NáhledNáhledNáhledNáhledNáhledNáhled

detailní fotografie


Jméno: Jaroslav Srba
Telefon: +420721589838
Lokalita: České Budějovice
Cena: 890 Kč

Editovat Smazat
Všechny inzeráty zadavatele
Označit špatný inzerát
Označit chybnou kategorii inzerátu
Vytisknout inzerátKontaktujte inzerenta